Poštovani,
u Prilogu možete naći dokumenta u vezi organizacije utakmica zbog pandemije COVID19.
Svi učesnici utakmice (igrači, treneri, pratioci ekipe, službena lica (sudije, delegat i pomoćne sudije) ) MORAJU uraditi jedan od testova:
ТИПОВИ ТЕСТИРАЊА – потребно урадити један по сопственом одабиру
- Тестза одређивања укупних антитела на SARS CoV 2,
- СеролошкиELISA тест SARS CoV 2 IgM i IgG, као и брзи тест (антигенски тест)
- ПЦРтест.
Serološki test se MOŽE URADITI u svakom Domu zdravlja.
Kontaktirali smo kompaniju Aqualab labaratorijska dijagnostika i oni su nam poslali sledeću ponudu, koja NIJE obavezna, ali je možete koristiti ukoliko su troškovi testiranja veći od date ponude.
PONUDA
„Za gradove Kragujevac, Požarevac, Jagodina, Svilajnac, Rača kragujevačka,Velika Plana i Kraljevo , molim Vas da kontaktirate nasu magistru Mariju Čokić iz Mladenovca, koja ce zajedno sa Vama napraviti semu kako mozemo koji grad da pokrijemo. Njen kontakt telefon je 062/8035922
U Loznici imamo laboratoriju u ulici Vladislava Bronjevskog , ali mozete pozvati i laboratoriju 062/8036006 i dogovoriti sa njima patronaze.
Za gradove Ivanjica, Bajina Basta, Cacak, Nova Varos , Kosjerić i Priboj, molim Vas kntaktirajte naseg menadzera Vladana Jovanovica 063/418620.
Za Valjevo cemo rganizovati patronazu sa Uba, i za ovaj grad kontak osoba je Snezana Juretic , telefon 063/413038.
Svi nasi rukovodioci su obavesteni o usluzi koju trebamo da pruzimo. Cena Anti SARS CoV-2 ukupna antitela je 800 dinara po osobi. Vreme izdavanja rezulata je 24h.“
Izjava clanova kluba – kontakt Covid19.doc
Izjava službenih lica – kontakt Covid19.doc
Pravila ponašanja u sportskom objektu.doc