Prvi kontrolni trening dečaci rođeni 2004 2005 2006 I 2007 godine

ПОЗИВ ЗА  КОНТРОЛНИ  ТРЕНИНГ

ДЕЧАКА РОЂЕНИХ 2004, 2005, 2006 И 2007. ГОДИНЕ

 

Према плану развојно-селективног програма КСС у сезони 2018/19. ради увида у постојећи потенцијал играчког кадра одржаће се контролни тренинзи и селективна окупљања за играче  Централне и Западне Србије 1 и Рашкокосовскометохијског региона годишта 04,05,06 и 07 у планираним терминима.Контролни тренинзи ће се одржати у Чачку у СЦ Младост- Атеница у недељу 21.10.2018 године у следећим терминима:

 

РАСПОРЕД КОНТРОЛНИХ ТРЕНИНГА ЗА НЕДЕЉУ 21.10.2018. ГОДИНЕ

 

ГОДИШТЕ МЕСТО ХАЛА ВРЕМЕ
2007. Чачак СЦ Младост- Атеница 11:00
2006. -,,- -,,- 12:30
2005. -,,- -,,- 14:00
2004. -,,- -,,- 15:30

 

Клубови могу послати на контролни тренинг играче који нису на списку,а који до сада нису долазили по договору са стручним сарадницима,а играче 2007 годишта могу послати до 3-4 по сваком клубу.

 

ИГРАЧИ ТРЕБА ДА ДОЂУ 30 МИНУТЕ ПРЕ ПОЧЕТКА ТРЕНИНГА СА ОПРЕМОМ  И  КОШАРКАШКОМ ЛОПТОМ.

ПОЗИВАМО ТРЕНЕРЕ ДА ПРИСУСТВУЈУ ТРЕНИНЗИМА.

МОЛЕ СЕ КЛУБОВИ ДА НЕ ЗАКАЗУЈУ УТАКМИЦЕ У ОВИМ ТЕРМИНИМА ЗА ПИОНИРЕ И МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

 

За све неопходне информације јавити се:

Стручном сараднику КСС Гордану Тодоровићу-064 8808815,063 394987;

Регионалним стручним сарадницима,

Централна Србија-Савић Зоран-060-2340711

Западна Србија 1-Јојић Добрило-064-8644141

 

 

Позивају се следећи играчи:

 

2006г.

 

Браловић Радован Борац

Кастратовић Борис Борац

Николић Никша Црнокоса

Николић Павле Младост

Марић Урош Младост

Лазовић Михајло Младост

Татић Јаков Младост

Симовић Јаков Младост

Марковић Богдан Шампион

Ристановић Арсеније Шампион

Продановић Матија Шампион

Каличанин Огњен Слога Кв

Стојановић Вукашин Плеј

Димовић Андрија Мокра Гора

Костић Никола Ивањица

Зорнић Кадир Пазар

Богићевић Андрија Трепча

Дивац Дамјан Златар

Кадрибашић Златан Пријепоље

Бјелак Един Пријепоље

Ђурђевић Ђорђе Плана

Богојевић Александар Поскок

Стојковић Никола Пожаревац

Држајић Ђорђе Смедерево 1953

Миладиновић Илија Царина

Савић Јован Слога Десп.

Митрић Ђорђе Напредак Кш

Јовић Андрија Напредак Кш

Весић Андрија Напредак Кш

Ловрић Вук Фока

Миљковић Филип Фока

Несторовић Ђорђе Фока

Костић Павле Шумадија 1991

Радојевић Василије Шумадија 1991

Василић Никола МВП

Радевић Павле МБА

Васиљевић Матеја Крискрос Кг

Вејновић Матеја Систем 2000 С.Паланка

Симоновић Алекса Систем 2000 С.Паланка

Славковић Урош Стари Рас

 

 

 

2005г.

 

Радевић Матеја Ћуприја

Богосављевић Богдан Ћуприја

Тодоровић Андреј Крушевац

Ђорђевић Матија Крушевац

Цветковић Илија Крискрос2013

Давинић Тадија Крискрос2013

Цветковић Петар Шумадија1991

Урошевић Давид Шумадија1991

Лекић Сава Шумадија 1991

Вујовић Богдан Шумадија 1991

Јовановић Јован Пожаревац

Клачар Ђорђе Пожаревац

Филиповић Ненад Фока

Васиљевић Страхиња Фока

Јовановић Јаков Фока

Марјановић Алекса МБА

Обрадовић Лука МБА

Стајић Павле МБА

Деновић Новак МВП

Рељaн Душан Слога-По

Смиљанић Драган Пожега

Милошевић Матија Ивањица

Радовић Вук Клик

Николић Павле Младост

Спасојевић Лазар Младост

Васојевић Александар Младост

Којадиновић Матија Ужице

Ћитић Филип Ужице

Поповић Сергеј Ужице

Поповић Константин Борац

Стаменић Богдан Борац

Василијевић Стефан Борац

Николић Тадија Пазар

Ердемиз Орхан Тутин

Миљковић Кристијан Стари Рас

Ђоровић Виктор Стари Рас

Дрманић Лазар Стари Рас

Јовановић Матија Слога Кв

Дробњаковић Вук Трепча

Костадинов Тадија Трепча

Дробњаковић Данило Трепча

Вуковић Матија Лим

Јелић Огњен Златар

Кувекаловић Вељко Слога Кв.

Павловић Алекса Слога Кв.

Ђерић Лазар Шампион Уж.

Јоковић Димитрије Шампион Уж.

Јордовић Матија Плеј Кв.

Милетић Дамјан Мокра Гора

 

 

2004г.

 

Андрејевић Алекса Шумадија1991

Дробњак Коста Шумадија1991

Петковић Огњен Шумадија1991

Јовановић Немања Шумадија 1991

Видосављевић Урош Шумадија1991

Ђорђевић Марко Фока

Мирковић Никола Фока

Биорац Илија Фока

Ловрић Лазар Фока

Живановић Вук Фока

Илић Матеја МВП

Милетић Стефан Напредак Кш

Смиљковић Данило Напредак Кш

Вучетић Алекса Напредак Кш

Међугорац Војин Крушевац

Несторовић Марко Крушевац

Зајић Лазар Крушевац

Стошић Богдан Крушевац

Красић Андреј Свилајнац

Ђорђе Пешић Поскок

Томић Иван Паослога Десп.

Јевтић Урош Ћуприја

Војиновић Јован Борац

Радојичић Горан Борац

Милићевић Раде Борац

Симеуновић Вукашин Младост

Ћурчић Ђорђе Младост

Микавица Симо Младост

Радовановић Алекса Копаоник

Илић Матеја Копаоник

Радовић Матеја Копаоник

Данчетовић Вељко Трепча

Милосављевић Немања Трепча

Компировић Радован Трепча

Радомировић Предраг Трепча

Милосављевић Василије Трепча

Крстић Бранислав Мокра Гора

Јовановић Ненад Стари Рас

Матовић Огњен Милешевац

Петрић Андрија Милешевац

Бучевић Филип Милешевац

Симановић Игњат Златар

Чоловић Милош Златар

Љубојевић Никола Златар

Којадиновић Филип Ужице

Карапетровић Константин Ужице

Милићевић Милош Ужице

Ђоковић Лазар Таково

Спасојевић Матија Трепча

Митровић Владимир Ариље

Андрић Лука Гоч

Гицић Војин Плеј

Злокапа Никола Плеј

Хаџић Реља Таково

Гићевић Јусуф Сјеница

Кијановић Алекса Пријепоље

 

 

 

 

Мр Гордан Тодоровић

Стручни сарадник и координатор млађих мушких селекција КСС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply