Prvi kontrolni trening dečaci 2005 2006 2007 2008 godište

ПОЗИВ ЗА  КОНТРОЛНИ  ТРЕНИНГ

ДЕЧАКА РОЂЕНИХ 2005, 2006, 2007 И 2008. ГОДИНЕ

 

Према плану развојно-селективног програма КСС у сезони 2019/20. ради увида у постојећи потенцијал играчког кадра одржаће се контролни тренинзи и селективна окупљања за играче  Централне и Западне Србије 1 и Рашкокосовскометохијског региона годишта 05,06,07 и 08 у планираним терминима.Контролни тренинзи ће се одржати у Крагујевцу у хали хотела Шумарице у недељу 13.10.2019. године у следећим терминима:

 

РАСПОРЕД КОНТРОЛНИХ ТРЕНИНГА ЗА НЕДЕЉУ 13.10.2019. ГОДИНЕ

 

ГОДИШТЕ МЕСТО ХАЛА ВРЕМЕ
2008. Крагујевац Шумарице 11:00
2007. -,,- -,,- 13:30
2006. -,,- -,,- 16:00
2005. -,,- -,,- 18:30

 

Клубови могу послати на контролни тренинг играче који нису на списку,а који до сада нису долазили по договору са стручним сарадницима. Позивамо клубове да за 2008. улазно годиште пошаљу 4-5 најбољих играча по мишљењу стручних лица клуба.

 

ИГРАЧИ ТРЕБА ДА ДОЂУ 30 МИНУТЕ ПРЕ ПОЧЕТКА ТРЕНИНГА СА ОПРЕМОМ  И  КОШАРКАШКОМ ЛОПТОМ.

ПОЗИВАМО ТРЕНЕРЕ ДА ПРИСУСТВУЈУ ТРЕНИНЗИМА.

МОЛЕ СЕ КЛУБОВИ ДА НЕ ЗАКАЗУЈУ УТАКМИЦЕ У ОВИМ ТЕРМИНИМА ЗА ПИОНИРЕ И МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

За све неопходне информације јавити се:

Стручном сараднику КСС Гордану Тодоровићу-064 8808815,063 394987;

Регионалним стручним сарадницима,

Централна Србија-Савић Зоран-060-2340711

Западна Србија 1-Јојић Добрило-064-8644141

 

Позивају се следећи играчи:

 

  1. 2007.годиште

 

Растко Обрадовић Младост ЧА

Богдан Ерић Младост ЧА

Милош Петровић Младост ЧА

Петар Радовић Младост ЧА

Рацо Радивојевић Младост ЧА

Јагош Мајсторовић Младост ЧА

Мирослав Пешић Борац

Страхиња Драгићевић Борац

Алекса Драшковић Плеј

Вук Димитријевић Плеј

Огњен Матовић Слога КВ

Павловић Алекса Слога Кв

Мушикић Вукашин Слога Кв

Јанко Ристовић ОКК Ужице

Никола Јовановић ОКК Ужице

Немања Кукањац ОКК Ужице

Лука Вучковић Шампион

Огњен Перишић Слога ПО

Павле Бачко Слога ПО

Илић Лука Стари Рас

Илић Урош Стари Рас

Курћубић Немања Златар

Колашинац Лука Златар

Стојић Василије Прибој

Бјелић Борис Прибој

Кухиња Тарик Пријепоље

Демић Харум Пријепоље

Барјактаревић Саид Пријепоље

Милановић Андрија Милешевац

Јовановић Василије Милешевац

Цвијовић Лазар Милешевац

Марковић Лука Трепча

Огњен Војиновић Царина

Давид Митровић Велика Плана

Дамјан Митровић Велика Плана

Стефан Миљковић Фока

Лука Алексић Фока

Алекса Каматовић Фока

Андрија Томић Фока

Душан Миковић Фока

Филип Петровић Фока

Андрија Радовановић Шумадија

Стефан Јашовић Шумадија

Лука Дељхуса МВП

Петар Чампаревић Зицер- Гружа

Анђелић Ненад Зицер-Гружа

Марко Јовановић Напредак КШ

Ђоровић Сава Зицер Гружа

Васиљевић Никола Фока

Пелемиш Димитрије МБА

 

  1. 2006.годиште

 

Браловић Радован Борац

Кастратовић Борис Борац

Николић Павле Младост ЧА

Марић Урош Младост ЧА

Лазовић Михајло Младост ЧА

Татић Јаков Младост ЧА

Симовић Јаков Младост ЧА

Бугарчић Ђорђе Младост ЧА

Ђурић Андрија Слога Кв

Милосављевић Андреј Слога Кв

Каличанин Огњен Слога Кв

Марковић Богдан Шампион

Продановић Матија Шампион

Костић Страхиња Слога Елит Кв

Ерац Јаков Слога Елит Кв

Бабић Павле Севојно

Милосавчевић Петар Севојно

Благојевић Данило Севојно

Стојановић Вукашин Плеј

Јовичић Алекса Слога По

Димовић Андрија Мокра Гора

Дудић Харис Тутин

Обрадовић Марко Тутин

Вуловић Петар Стари Рас

Славковић Урош Стари Рас

Раичевић Андреј Пазар

Костић Никола Ивањица

Зорнић Кадир Пазар

Богићевић Андрија Трепча

Радовановић Матеја Трепча

Чакаревић Вук Копаоник

Дивац Дамјан Златар

Курћубић Иван Златар

Милићевић Матија Прибој

Кадрибашић Златан Пријепоље

Лацмановић Дамјан  Пријепоље

Васиљевић Андрија Пријепоље

Гарабиновић Андрија Милешевац

Новковић Ивица Милешевац

Капиџија Саид Милешевац

Ђурђевић Ђорђе Плана

Стојковић Никола Пожаревац

Држајић Ђорђе Смедерево 1953

Савић Јован Слога Десп.

Митрић Ђорђе Напредак Кш

Ловрић Вук Фока

Миљковић Филип Фока

Несторовић Ђорђе Фока

Василић Никола МВП

Радевић Павле МБА

Васиљевић Матеја Крискрос Кг

Вејновић Матеја Младост СП

Симоновић Алекса Младост СП

Милентијевић Лука МБА

Дурутовић Илија МБА

Перовић Лука Јагодина

Перовић Богдан Јагодина

Димић Владимир Јагодина

Богојевић Александар Пожаревац

 

  1. 2005. годиште

 

Радевић Матеја Ћуприја

Богосављевић Богдан Ћуприја

Тодоровић Андреј Крушевац

Цветковић Илија Крискрос2013

Давинић Тадија Крискрос2013

Цветковић Петар Шумадија1991

Урошевић Давид Шумадија1991

Лекић Сава Шумадија 1991

Вујовић Богдан Шумадија 1991

Јањушевић Лазар Шумадија 1991

Јовановић Јован Пожаревац

Клачар Ђорђе Пожаревац

Савић Урош Трстеник

Филиповић Ненад Фока

Васиљевић Страхиња Фока

Марјановић Алекса МБА

Обрадовић Лука МБА

Стајић Павле МБА

Анђелић Никола Зицер КГ

Деновић Новак МВП

Смиљанић Драган Пожега

Милошевић Матија Ивањица

Радовић Вук Клик

Бојовић Лука Младост

Којадиновић Матија Ужице

Поповић Сергеј Ужице

Николић Павле  Борац

Поповић Константин Борац

Василијевић Стефан Борац

Ћурчић Ђорђе Борац

Николић Тадија Пазар

Ердемиз Орхан Тутин

Миљковић Кристијан Стари Рас

Ђоровић Виктор Стари Рас

Дрманић Лазар Стари Рас

Пилица Јасид Пазар

Јовановић Матија Слога Кв

Дробњаковић Вук Трепча

Вуковић Матија Лим

Јелић Огњен Златар

Кувекаловић Вељко Слога Кв.

Павловић Алекса Слога Кв.

Ђерић Лазар Шампион Уж.

Јоковић Димитрије Шампион Уж.

Јордовић Матија Плеј Кв.

Милетић Дамјан Мокра Гора

Ковачевић Вељко Бане Рашка

 

 

 

 

 

 

 

Мр Гордан Тодоровић

Стручни сарадник и координатор млађих мушких селекција КСС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related posts