Drugi regionalni trening za devojčice 2005, 2006 i 2007 godište – Kragujevac 24 novembar

 У недељу, 24.11.2019. године, у Крагујевцу, хала „Гордана Гоца Богојевић“, одржаће се  други   регионални   тренинг за играчице/девојчице РКС Централне , Западнe и Рашко Косовског и Метохиjског Савеза Србије рођене 2005., 2006. и 2007. год. за сезону 2019./2020. по следећем распореду:

 

2005.годиште 2006. годиште
2 групе

 

2007. годиште
2 групе
11.00 12.30 – 1.група

13.30 – 2.група

14.30 – 1.група

15.30 – 2.група

 

ВАСИЋ НЕБОЈША

 

ХАЏИЋ АЛЕН
АЛЕКСАНДАР МЕМЕТ

 

ЋИРОВИЋ ВОЈИСЛАВ
БАЈИЋ ТАМАРА

  2005.годиште

 

Р.б. Име и презиме клуб
1 Јована Јевтовић Ивањица
2 Јелена Лазаревић Параћин
3 Виолета Глувић Дуга Шабац
4 Анђела Јанић Краљево
5 Дуња Милетић ОК Багдала
6 Нађа Гавриловић ОК Багдала
7 Кристина Марјановић Плеј Оф Ужице
8 Николина Клисарић Власеница
9 Николина Цветојевић Љубовија
10 Андреа Митровић Љубовија
11 Тања Пушичић Нова Варош
12 Марта Рајовић ЧА Баскет
13 Андреа Васиљевић ЧА Баскет
14 Милица Чотрић Лозница
15 Бојана Сенић Раднички КГ
16 Соња Филимоновић Раднички КГ
17 Антонија Санковић Ћуприја
18 Милица Ђокић Брчко
19 Јорданка Зирић Краљево
20 Тамара Божанић Фока КГ


2006.годиште

 1.група

 

Р.б. Име и презиме клуб
1 Хелена Стевановић Власеница
2 Сара Марковић Раднички КГ
3 Анастасија Лазић Власеница
4 Наталија Миловановић Параћин
5 Ања Тошић Фока КГ
6 Марија Кизић ЧА Баскет
7 Марија Вуловић Раднички КГ
8 Невена Ђорђевић Раднички КГ
9 Нина Красић Плана
10 Николина Матовић Златар
11 Андреа Недељковић Краљево
12 Анђела Миловановић Лозница
13 Николина Милинковић Плеј Оф Ужице
14 Лана Вукашиновић Ћуприја
15 Нина Павловић Систем 2000

 2.група

 

Р.б. Име и презиме клуб
1 Милица Боровина Власеница
2 Александра Лазић Власеница
3 Милица Митровић Власеница
4 Валентина Тошић Власеница
5 Лана Рацичевић Багдала
6 Ана Миљковић Параћин
7 Теодора Дончић Фока КГ
8 Софија Тодоровић ЧА Баскет
9 Елеонора Бишевац Раднички КГ
10 Теодора Симончевић Ивањица
11 Нела Стевановић Трстеник
12 Тамара Станишић Краљево
13 Андријана Арсенић Лозница
14 Теодора Чабаркапа Плеј Оф Ужице
15 Ана Петровић Ћуприја

 2007.годиште

 1.група

 

Р.б. Име и презиме клуб
1 Бојана Матовић Слога Пожега
2 Маша Бојат Слога Пожега
3 Сара Ђогоћ Лавови Брчко
4 Мина Петронијев Краљево
5 Милица Томић Љубовија
6 Ивона Радоњић Вива Баскет
7 Јана Игњатовић Вива Баскет
8 Ања Николић Багдала
9 Теа Зипаловић Багдала
10 Јана Илић Багдала
11 Ања Јањушевић Власеница
12 Анњела Пепић Власеница
13 Катарина Миленковић Плана
14 Ивана Секулић Систем 2000
15 Катарина Тучић Систем 2000
16 Тијана Николић Систем 2000
17 Невена Бенаковић Систем 2000
18 Александра Алексић Раднички КГ
19 Нина Филимоновић Раднички КГ
20 Ана Николић Раднички КГ

 2.група

 

Р.б. Име и презиме клуб
1 Ксенија Милојевић Ћуприја
2 Лана Маринковић Параћин
3 Хелена Марковић Параћин
4 Наталија Илижанин ЧА Баскет
5 Бојана Мариновић ЧА Баскет
6 Теодора Арсић Плеј Оф Ужице
7 Валентина Зорић Плеј Оф Ужице
8 Ива Врачевић Лозница
9 Милица Стефановић Лозница
10 Елена Божић Дуга Шабац
11 Јелена Стевановић Темнић
12 Тијана Милутиновић ФОКА КГ
13 Ена Стевановић Власеница
14 Анђела Петковић Власеница
15 Нађа Спасић МБА КГ
16 Дуња Таповић Јавор
17 Софија Спајић МБА КГ
18 Софија Икодиновић ФОКА КГ
19 Лола Икодиновић ФОКА КГ
20 Дуња Биочанин ФОКА КГ

  ИГРАЧИЦЕ КОЈЕ СУ БИЛЕ ОПРАВДАНО ОДСУТНЕ СА ПРВОГ РЕГИОНАЛНОГ ТРЕНИНГА (КЛУБОВИ ЈАВИЛИ КООРДИНАТОРУ), МОГУ ДОЋИ НА ОВАЈ ТРЕНИНГ И ТАКОЂЕ СЕ МОРАЈУ ЈАВИТИ КООРДИНАТОРУ.

  Овом  регионалном  тренингу  присуствоваће  стручни  сарадник  за  све  млађе категорије ЗОРАН ТИР.

 Играчице су дужне да са собом понесу спортску опрему (без клупских обележја) и лопту.

 Све играчице  које  су  биле  2019.год.  на  РТЦ КАРАТАШ  обавезне  су  присуствовати свим регионалним и  савезним  тренинзима.

  Играчице и тренери селекција морају бити спремни НАЈМАЊЕ 30 минута пре почетка тренинга да  би се  утврдило  присуство  и   написали  подаци о  свакој  играчици.

 Клубови су дужни заказивати утакмице за годишта која учествују на  тренинзима КСС и РКС за  суботу 23.11.2019. год . Молимо регионалне канцеларије  да  обавесте клубове и не заказују утакмице за недељу 24.11.2019. год.

 Клубови који нису у могућности да пошаљу своје играчице на тренинг, морају да обавесте матични РКС електронском поштом, као и координатора.

 Клубови који не буду учествовали на контролним тренинзима КСС, РКСЦС, РКСРКиМ и РКСЗС, неће добити могућност за учешће  на РТЦ-у  2020.године .

 ТРЕЋИ  регионални  тренинг ће   бити  у  децембру 2019. у  ЧАЧКУ.

 Молимо  све   заинтересоване  тренере са региона  који  би  хтели   да  гледају тренинге  да се јаве координатору.

 За све додатне информације можете се обратити координатору РКСЦС , РКСЗС и РКСРКиМ – Миловановић Ненаду

 Мобилни: 064/2468-006      мејл: nexi_25@yahoo.com

  РОДИТЕЉИМА   је    присуство тренинзима  СТРОГО ЗАБРАЊЕНО.

Drugi regionalni trening

Координатор РКСЦС и РКСЗС и РКСРКиМ

                                                                                                                                                                                                                            Миловановић Ненад   

  Крагујевац                                                                                       

16.11.2019.године

 

 

 

About The Author

Related posts