Drugi edukativni trening za dečake rođene 2006 i 2007 godine Kraljevo 12 januar

ЕДУКАТИВНИ ТРЕНИНГ

 

У оквиру програма квалитетног развоја играча, континуираног праћења и индивидуалног техничко-тактичког усавршавања одржаће се други едукативни тренинг за играче из  Западне Србије1, Централне Србије и Рашко-Косовско-метохијског региона, рођене 2006. и 2007. године.

Тренинг ће се одржати у Краљеву у Новој хали, у недељу 12.01.2020.год. по следећем распореду:

12:00 – 13:30   2007. годиште

13:30 – 15:00   2006. годиште

Играчи су обавезни да поред спортске опреме понесу лопту и дођу 30 минута пре почетка тренинга.

Тренинг ће водити Гордан Тодоровић, стручни сарадник КСС уз помоћ регионалних стручних сарадника и тренера из региона.

 

Позивају се следећи играчи:

 

  1. 2006.годиште

 

  1. Браловић Радован Борац
  2. Николић Павле Младост Ча
  3. Татић Јаков Младост Ча
  4. Бугарчић Ђорђе Младост Ча
  5. Лазовић Михајло Младост Ча
  6. Симовић Јаков Младост Ча
  7. Ерић Душан Младост Ча
  8. Зорнић Кадир Пазар
  9. Богојевић Александар Пожаревац
  10. Савић Јован Слога Де
  11. Ловрић Вук Фока
  12. Миљковић Филип Фока
  13. Несторовић Ђорђе Фока
  14. Василић Никола Фока
  15. Милићевић Матија Прибој
  16. Дурутовић Илија МБА
  17. Симоновић Алекса Младост СП
  18. Бабић Павле Севојно
  19. Благојевић Данило Севојно
  20. Ерац Јаков Слога Елит
  21. Соколовић Давид Соколац
  22. Марковић Илија Шумадија

 

  1. годиште

 

  1. Обрадовић Растко Младост Ча
  2. Ерић Богдан Младост Ча
  3. Радивојевић Рацо Младост Ча
  4. Петровић Милош Младост Ча
  5. Радовић Петар Младост Ча
  6. Драгичевић Страхиња Борац Ча
  7. Димитријевић Вук Плеј
  8. Мушикић Вукашин Слога Кв
  9. Јовановић Никола ОКК Ужице
  10. Кукањац Немања ОКК Ужице
  11. Старчевић Ђорђе ОКК Ужице
  12. Бешевић Павле Стари Рас
  13. Муховић Ђемаил Пазар
  14. Милосављевић Немања Ћуприја
  15. Бачко Павле Слога По
  16. Стојић Василије Прибој
  17. Бјелић Борис Прибој
  18. Кухиња Тарик Баскет Младост
  19. Васиљевић Никола Фока
  20. Алексић Лука Фока
  21. Миковић Душан  Фока
  22. Петровић Филип МБА
  23. Дељхуса Лука МВП
  24. Јовановић Марко Напредак КШ
  25. Дељанин Вукашин Напредак КШ
  26. Јовановић Василије Милешевац

 

Стручни сарадник и координатор мл.селекција  КСС

Мр Гордан Тодоровић

About The Author

Related posts