Kontrolni trening za dečake rođene 2004, 2005, 2006 i 2007 godine

ПОЗИВ ЗА  КОНТРОЛНИ  ТРЕНИНГ

ДЕЧАКА РОЂЕНИХ 2004, 2005, 2006 И 2007. ГОДИНЕ

Према плану развојно-селективног програма КСС у сезони 2018/19. ради увида у постојећи потенцијал играчког кадра одржаће се контролни тренинзи и селективна окупљања за играче  Централне и Западне Србије 1 и Рашкокосовскометохијског региона годишта 04,05,06 и 07 у планираним терминима.Контролни тренинзи ће се одржати у Чачку у хали СЦ Младост у Атеници у суботу 02.03.2019. године у следећим терминима:

 РАСПОРЕД КОНТРОЛНИХ ТРЕНИНГА ЗА СУБОТУ 02.03.2019. ГОДИНЕ

 

ГОДИШТЕ МЕСТО ХАЛА ВРЕМЕ
2007. Чачак СЦ Младост,Атеница 11:00
2006. -,,- -,,- 13:00
2005. -,,- -,,- 15:00
2004. -,,- -,,- 17:00

 Клубови могу послати на контролни тренинг играче који нису на списку,а који до сада нису долазили по договору са стручним сарадницима.

 ИГРАЧИ ТРЕБА ДА ДОЂУ 30 МИНУТЕ ПРЕ ПОЧЕТКА ТРЕНИНГА СА ОПРЕМОМ  И  КОШАРКАШКОМ ЛОПТОМ.

ПОЗИВАМО ТРЕНЕРЕ ДА ПРИСУСТВУЈУ ТРЕНИНЗИМА.

МОЛЕ СЕ КЛУБОВИ ДА НЕ ЗАКАЗУЈУ УТАКМИЦЕ У ОВИМ ТЕРМИНИМА ЗА ПИОНИРЕ И МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

 За све неопходне информације јавити се:

Стручном сараднику КСС Гордану Тодоровићу-064 8808815,063 394987;

Регионалним стручним сарадницима,

Централна Србија-Савић Зоран-060-2340711

Западна Србија 1-Јојић Добрило-064-8644141

Позивају се следећи играчи:

2007 годиште

Растко Обрадовић Младост ЧА

Богдан Ерић Младост ЧА

Милош Петровић Младост ЧА

Петар Радовић Младост ЧА

Рацо Радивојевић Младост ЧА

Јагош Мајсторовић Младост ЧА

Мирослав Пешић Борац ЧА

Алекса Драшковић Плеј

Вук Димитријевић Плеј

Огњен Матовић Слога КВ

Јанко Ристовић ОКК Ужице

Никола Јовановић ОКК Ужице

Немања Кукањац ОКК Ужице

Лука Вучковић Шампион

Огњен Перишић Слога ПО

Павле Бачко Слога ПО

Огњен Војиновић Царина

Давид Митровић Велика Плана

Дамјан Митровић Велика Плана

Стефан Миљковић Фока

Лука Алексић Фока

Алекса Каматовић Фока

Андрија Томић Фока

Душан Миковић Фока

Филип Петровић Фока

Андрија Радовановић Шумадија

Стефан Јашовић Шумадија

Лука Дељхуса МВП

Петар Чампаревић Зицер- Гружа

Марко Јовановић Напредак КШ

Илић Лука Стари Рас

Илић Урош Стари Рас

Курћубић Немања Златар

Стојић Василије Прибој

Бјелић Борис Прибој

Кухиња Тарик Пријепоље

Дејук Харум Пријепоље

Барјактаревић Саид Пријепоље

Милановић Андрија Милешевац

Јовановић Василије Милешевац

Колашинац Лука Златар

Марковић Лука Трепча

Ђоровић Сава Зицер Гружа

Васиљевић Никола Фока

Павловић Алекса Слога Кв

Мушикић Вукашин Слога Кв

Пелемиш Димитрије МБА

Драгићевић Страхиња Борац

Савић Никола Варда РС

 

2006г.

Браловић Радован Борац

Кастратовић Борис Борац

Николић Никша Црнокоса

Николић Павле Младост

Марић Урош Младост

Лазовић Михајло Младост

Татић Јаков Младост

Симовић Јаков Младост

Марковић Богдан Шампион

Продановић Матија Шампион

Стојановић Вукашин Плеј

Димовић Андрија Мокра Гора

Јакшић Вукашин Мокра Гора

Дудић Харис Тутин

Обрадовић Марко Тутин

Матејевић Никола Стари Рас

Нововић Виктор Стари Рас

Вуловић Петар Стари Рас

Раичевић Андреј Пазар

Костић Никола Ивањица

Зорнић Кадир Пазар

Богићевић Андрија Трепча

Радовановић Матеја Трепча

Чакаревић Вук Копаоник

Дивац Дамјан Златар

Курћубић Иван Златар

Милићевић Матија Прибој

Кадрибашић Златан Пријепоље

Лацмановић Пријепоље

Гарабиновић Андрија Милешевац

Новковић Ивица Милешевац

Капиџија Саид Милешевац

Ђурђевић Ђорђе Плана

Стојковић Никола Пожаревац

Држајић Ђорђе Смедерево 1953

Савић Јован Слога Десп.

Митрић Ђорђе Напредак Кш

Јовић Андрија Напредак Кш

Ловрић Вук Фока

Миљковић Филип Фока

Несторовић Ђорђе Фока

Радојевић Василије Шумадија 1991

Василић Никола МВП

Радевић Павле МБА

Васиљевић Матеја Крискрос Кг

Вејновић Матеја Младост СП

Симоновић Алекса Младост СП

Славковић Урош Стари Рас

Бугарчић Ђорђе Младост Ча

Ђурић Андрија Слога Кв

Милосављевић Андреј Слога Кв

Мандић Димитрије Ужице

Милентијевић Лука МБА

Дурутовић Илија МБА

Јовичић Алекса Слога По

Бабић Павле Севојно

Милосавчевић Петар Севојно

Благојевић Данило Севојно

Перовић Лука Јагодина

Перовић Богдан Јагодина

Богојевић Александар Пожаревац

Стојановић Вукашин Плеј

Ђуровић Виктор Соколац РС

2005г.

Радевић Матеја Ћуприја

Богосављевић Богдан Ћуприја

Тодоровић Андреј Крушевац

Ђорђевић Матија Крушевац

Цветковић Илија Крискрос2013

Давинић Тадија Крискрос2013

Цветковић Петар Шумадија1991

Урошевић Давид Шумадија1991

Лекић Сава Шумадија 1991

Вујовић Богдан Шумадија 1991

Јовановић Јован Пожаревац

Клачар Ђорђе Пожаревац

Филиповић Ненад Фока

Васиљевић Страхиња Фока

Јовановић Јаков Фока

Марјановић Алекса МБА

Обрадовић Лука МБА

Стајић Павле МБА

Деновић Новак МВП

Рељaн Душан Слога-По

Смиљанић Драган Пожега

Милошевић Матија Ивањица

Радовић Вук Клик

Николић Павле Младост

Спасојевић Лазар Младост

Којадиновић Матија Ужице

Ћитић Филип Ужице

Поповић Сергеј Ужице

Поповић Константин Борац

Стаменић Богдан Борац

Василијевић Стефан Борац

Ћурчић Ђорђе Борац

Николић Тадија Пазар

Ердемиз Орхан Тутин

Миљковић Кристијан Стари Рас

Ђоровић Виктор Стари Рас

Дрманић Лазар Стари Рас

Николић Тадија Пазар

Шкјебаљ Кемал Пазар

Пилица Јасид Пазар

Јовановић Матија Слога Кв

Дробњаковић Вук Трепча

Костадинов Тадија Трепча

Дробњаковић Данило Трепча

Вуковић Матија Лим

Јелић Огњен Златар

Кувекаловић Вељко Слога Кв.

Павловић Алекса Слога Кв.

Ђерић Лазар Шампион Уж.

Јоковић Димитрије Шампион Уж.

Јордовић Матија Плеј Кв.

Милетић Дамјан Мокра Гора

Анђелић Никола Зицер КГ

Нешковић Марко Црнокоса

Аџемовић Стефан Ужице

Ковачевић Вељко Бане Рашка

Јањушевић Лазар Шумадија

2004г.

Андрејевић Алекса Фока

Петковић Огњен Шумадија1991

Јовановић Немања Шумадија 1991

Видосављевић Урош Фока

Ђорђевић Марко Фока

Мирковић Никола Фока

Биорац Илија Фока

Ловрић Лазар Фока

Живановић Вук Фока

Илић Матеја Фока

Милетић Стефан Напредак Кш

Смиљковић Данило Напредак Кш

Вучетић Алекса Напредак Кш

Радојевић Андрија Крушевац

Међугорац Војин Крушевац

Несторовић Марко Крушевац

Зајић Лазар Крушевац

Стошић Богдан Крушевац

Красић Андреј Свилајнац

Ђорђе Пешић Поскок

Томић Иван Паослога Десп.

Јевтић Урош Ћуприја

Војиновић Јован Борац

Радојичић Горан Борац

Милићевић Раде Борац

Ћурчић Ђорђе Борац

Симеуновић Вукашин Младост

Микавица Симо Младост

Гудурић Огњен Плејоф

Дуловић Бојан Плејоф

Радовановић Алекса Трепча

Данчетовић Вељко Трепча

Милосављевић Немања Трепча

Компировић Радован Трепча

Радомировић Предраг Трепча

Милосављевић Василије Трепча

Крстић Бранислав Мокра Гора

Јовановић Ненад Стари Рас

Аличковић Хамза Пазар

Матовић Огњен Милешевац

Петрић Андрија Милешевац

Бучевић Филип Милешевац

Симановић Игњат Златар

Чоловић Милош Златар

Љубојевић Никола Златар

Којадиновић Филип Ужице

Карапетровић Константин Ужице

Милићевић Милош Ужице

Ђоковић Лазар Таково

Спасојевић Матија Трепча

Митровић Владимир Ариље

Гицић Војин Плеј

Злокапа Никола Плеј

Хаџић Реља Таково

Гићевић Јусуф Сјеница

Кијановић Алекса Пријепоље

 

Мр Гордан Тодоровић

Стручни сарадник и координатор млађих мушких селекција КСС

Treci kontrolni trening 3 ZS1,CS i RKM-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related posts